
| Дисплей, inch: | 15.6 inch / 15.6" |
| Памет: | 8 GB / 8GB |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 512 GB |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | FHD TN 250nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Тъчскрийн: | Не |
| Памет, тип: | DDR5 / DDR5 5200 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | Intel / Intel UHD |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | 100/1000M (RJ-45) |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 |
| Звук: | High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec;Stereo speakers, 1.5W x2;Microphone , 2x, Array |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Free DOS / None |
| Блутут: | 5.2 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 47Wh |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.61 kg |
| Размери: | 359.2 x 235.8 x 18.3 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.