

| Дисплей, inch: | 14 inch / 14" |
| Памет: | 32 GB / 32GB |
| Видеокарта: | Radeon 780M / AMD Radeon 780M |
| SSD: | 512 GB |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | IPS Anti-Glare |
| Тъчскрийн: | Не |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | AMD / AMD Radeon |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | 100/1000M |
| Звук: | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
| Блутут: | 5.1 |
| Интерфейс: | 1 x DisplayPort |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За бизнес |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 2.8 kg |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.