
| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 7 255H |
| Брой ядра: | 16 |
| Памет: | 32 GB / 32GB 5600MHz (2x16GB) |
| Видеокарта: | RTX PRO / NVIDIA RTX PRO |
| SSD: | 1000 GB |
| Базова честота на процесора: | 700 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 1920 x 1200 / 1920x1200 |
| Дисплей, съотношение: | WUXGA / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | Anti-Glare; 60Hz |
| Тъчскрийн: | Не |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Кеш: | 24 MB |
| Архитектура на процесора: | Arrow Lake |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Памет, слотове: | 2 |
| Свободни слотове: | up to 96GB, 2 SO-DIMM slots |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR7 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | 100/1000M |
| Безжична мрежа: | Intel Wi-Fi 7 BE201, 802.11be 2x2 |
| Звук: | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio, High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Слот за М.2: | Да |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
| Четец на карти: | SD Card Reader |
| Четец на пръстови отпечатъци: | Power Button with Fingerprint Reader |
| Блутут: | Bluetooth 5.4 |
| Интерфейс: | 1 x Audio Out |
| USB интерфейс: | 2 USB-A 3.2 Gen 1 (1 Always On) |
| Thunderbolt: | Да / 2 Thunderbolt |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Не |
| 4G: | Не |
| Чипсет: | Intel SoC Platform |
| Предназначение: | За бизнес |
| Батерия: | 3-cell 90Wh, 140W USB-C GaN |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 2.1 kg |
| Размери: | 36.1 x 24.8 x 2.6 cm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.