

| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 9 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Брой ядра: | 24 |
| Памет: | 64 GB / 64GB 5600MHz (2x32GB) |
| Видеокарта: | RTX PRO / NVIDIA RTX PRO |
| SSD: | 2000 GB |
| Базова честота на процесора: | 2100 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 1920 x 1200 / 1920x1200 |
| Дисплей, съотношение: | WUXGA / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | Anti-Glare; 60Hz |
| Тъчскрийн: | Не |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Кеш: | 36 MB |
| Архитектура на процесора: | Arrow Lake |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Памет, слотове: | 4 |
| Свободни слотове: | up to 192GB, Four DDR5 SO-DIMM slots |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR7 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | 2.5GbE Ethernet |
| Безжична мрежа: | Intel Wi-Fi 7 BE200, 802.11be 2x2 |
| Звук: | SoundWire, Cirrus Logic CS42L43 codec, Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos, 2x, Array Microphone |
| Слот за М.2: | Да |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
| Четец на карти: | SD Express 8.0 card reader |
| Четец на пръстови отпечатъци: | Fingerprint Reader |
| Блутут: | Bluetooth 5.4 |
| Интерфейс: | 1 x Audio Out |
| USB интерфейс: | 1 USB-A 3.2 Gen 2 Always On, 1 USB-A 3.2 Gen 2 |
| Thunderbolt: | Да / 2 Thunderbolt |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Не |
| 4G: | Не |
| Чипсет: | Intel WM880 Chipset |
| Предназначение: | За бизнес |
| Батерия: | 99.9Wh, 180W USB-C GaN (3-pin) |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 2.54 kg |
| Размери: | 36.2 x 25.2 x 2.1 cm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.