
| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Памет: | 16 GB / 16GB |
| Видеокарта: | Radeon 680M / AMD Radeon 680M |
| SSD: | 512 GB |
| Дисплей, съотношение: | WUXGA / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | WUXGA IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Тъчскрийн: | Не |
| Памет, тип: | DDR5 / DDR5 4800 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | AMD / AMD Radeon |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | 100/1000M (RJ-45) |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 |
| Звук: | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec;Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™;Microphone, 2x, Array |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Free DOS / None |
| Блутут: | 5.3 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 45Wh |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.7 kg |
| Размери: | 356 x 253.5 x 17.5 mm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.