

| Дисплей, inch: | 15.6 inch / 15.6" |
| Памет: | 16 GB / 16GB |
| Видеокарта: | RTX 3050 / NVIDIA RTX 3050 |
| SSD: | 512 GB |
| Памет, тип: | DDR5 / DDR5 4800 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 6 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | 100/1000M (RJ-45) |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 |
| Звук: | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec;Stereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio;Microphone, 2x, Array |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Free DOS / None |
| Блутут: | 5.2 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 57.5Wh |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.8 kg |
| Размери: | 359.2 x 236 x 19.9-22.95 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 Months |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.