

| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Памет: | 32 GB |
| Видеокарта: | RTX 4070 / NVIDIA RTX 4070 |
| SSD: | 1000 GB |
| Дисплей, съотношение: | WQXGA / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | WQXGA ,IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 165Hz, Dolby® Vision™, FreeSync™, G-SYNC®, Low Blue Light |
| Тъчскрийн: | Не |
| Памет, тип: | DDR5 / DDR5 5600 |
| Памет, слотове: | 2 |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 8 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | 100/1000M (RJ-45) |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi® 6E, 11ax 2x2 |
| Звук: | Stereo speakers, 2W x2, Nahimic Audio |
| Слот за М.2: | Да |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Windows 11 Home / Windows® 11 Home, English |
| Блутут: | BT5.1 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | Integrated 80Wh |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 2.4 kg |
| Размери: | 359.7 x 260.3 x 19.9-25.2mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.