

| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Процесор, серия: | Intel Core i7 |
| Процесор: | Intel Core i7-14700HX |
| Брой ядра: | 20 |
| Памет: | 16 GB / 2x 16GB |
| Видеокарта: | RTX 4070 / NVIDIA RTX 4070 |
| SSD: | 1000 GB |
| Базова честота на процесора: | 1500 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 3200 x 2000 / 3200x2000 |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Кеш: | 3MB |
| Архитектура на процесора: | Raptor Lake |
| Памет, тип: | DDR5 / DDR5 5600 |
| Памет, слотове: | 2 |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 8 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 |
| Звук: | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec;Speakers Stereo speakers, 2W x2, audio by HARMAN, optimized with Nahimic Audio;Microphone 2x, Array |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Четец на карти: | Two M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slots;SD Card Reader |
| Блутут: | 5.3 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | Integrated 99.9Wh |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 2.24 kg |
| Размери: | 357.7 x 262.5 x 17.6-19.8 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 Months |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.