
| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Памет: | 32 GB |
| Видеокарта: | RTX 4050 / NVIDIA RTX 4050 |
| SSD: | 1000 GB |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | 2.5K ,IPS 350nits Anti-glare, 100% sRGB, 120Hz, Eyesafe® |
| Тъчскрийн: | Да |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 6 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi® 6E, 11ax 2x2 |
| Звук: | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos® |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Free DOS / N/A |
| Блутут: | BT5.2 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | Integrated 84Wh |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.91 kg |
| Размери: | 356 x 251 x 17.5 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.