

| Дисплей, inch: | 14 inch / 14" |
| Памет: | 24 GB / 24GB |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 1000 GB |
| Дисплей, съотношение: | WUXGA / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Лъскав |
| Дисплей, характеристики: | WUXGA OLED 500nits (peak) / 400nits (typical) Glossy, 100% DCI-P3, 60Hz, TUV Low Blue Light, DisplayHDR™ True Black 500, Glass, Touch;10-point Multi-touch |
| Тъчскрийн: | Да |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | Intel / Intel HD |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | No Onboard Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 |
| Звук: | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec;Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio™;2x, Array Microphone |
| Слот за М.2: | Да |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Windows 11 Home / Windows® 11 Home, English, Office Trial |
| Блутут: | 5.2 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 57Wh |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.5 kg |
| Размери: | 313 x 227 x 17.5 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.