

| Дисплей, inch: | 17.3 inch / 17.3" |
| Памет: | 12 GB |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 512 GB |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | FHD,IPS 300nits Anti-glare, 72% NTSC |
| Тъчскрийн: | Не |
| Памет, тип: | DDR4 / DDR4 3200 |
| Памет, слотове: | 2 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | AMD / AMD Radeon |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | 11ac 2x2 |
| Звук: | Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby® Audio™ |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Free DOS / N/A |
| Блутут: | BT5.1 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | Integrated 45Wh |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 2.1 kg |
| Размери: | 399 x 274 x 19.9 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.