
| Дисплей, inch: | 13 inch / 13" |
| Брой ядра: | 6 |
| Памет: | 8 GB |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 256 GB |
| Памет, слотове: | 1 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Оптично устройство: | Не |
| Слот за М.2: | Не |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Free DOS |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.