

| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 5 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 5 235H |
| Брой ядра: | 14 |
| Памет: | 16 GB / 16 GB (1 x 16 GB) |
| Видеокарта: | RTX PRO / NVIDIA RTX PRO |
| SSD: | 1000 GB |
| Базова честота на процесора: | 2900 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 1920 x 1200 / 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Дисплей, съотношение: | WUXGA / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | Anti-glare |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Кеш: | 18 MB |
| Архитектура на процесора: | Arrow Lake |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 6 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR7 |
| Оптично устройство: | Не |
| Слот за М.2: | Не |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Windows 11 Pro / Windows 11 Pro - English |
| Гаранция: | 12 м. |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.