

| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Процесор, серия: | Intel Core i9 |
| Процесор: | Intel Core i9-13950HX |
| Брой ядра: | 24 |
| Памет: | 32 GB / 32 GB (2 x 16 GB) |
| Видеокарта: | RTX 3500 / NVIDIA RTX 3500 |
| SSD: | 1000 GB |
| Базова честота на процесора: | 1600 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 3840 x 2400 / 3840 x 2400 (WQUXGA) |
| Дисплей, съотношение: | WQUXGA / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | DreamColor, WQUXGA ultra wide-viewing angle (UWVA) anti-glare eDP |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Кеш: | 36 MB |
| Архитектура на процесора: | Raptor Lake |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 12 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Слот за М.2: | Не |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Windows 11 Pro / Windows 11 Pro - English |
| Гаранция: | 36 м. |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.