

| Дисплей, inch: | 14 inch / 14" |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 7 255U |
| Брой ядра: | 12 |
| Памет: | 32 GB / 32GB 5600MT/s (1x32GB) |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 1000 GB |
| Базова честота на процесора: | 700 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 1920 x 1200 / 1920x1200 |
| Дисплей, съотношение: | WUXGA / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | Anti-Glare; 60Hz |
| Тъчскрийн: | Не |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Кеш: | 12 MB |
| Архитектура на процесора: | Arrow Lake |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Памет, слотове: | 2 |
| Свободни слотове: | 2 SODIMM |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | Intel / Intel HD |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Intel Wi-Fi 7 BE201 (2x2) |
| Звук: | Audio by Poly Studio, dual stereo speakers with discrete amplifiers, integrated dual array microphones |
| Слот за М.2: | Да |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
| Четец на карти: | Smart Card Reader |
| Четец на пръстови отпечатъци: | Fingerprint Reader |
| Блутут: | Bluetooth 5.4 |
| Интерфейс: | 1 x Audio Out |
| USB интерфейс: | 1 USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge), 1 USB Type-A (powered) |
| Thunderbolt: | Да / 2 Thunderbolt |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Не |
| 4G: | Не |
| Предназначение: | За бизнес |
| Батерия: | HP Long Life 3-cell, 62 Wh Li-ion polymer, 65 W USB Type-C adapter |
| Цвят: | Сребрист |
| Тегло, кг: | 1.39 kg |
| Размери: | 31.6 x 22.2 x 1.2 cm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.