

| Дисплей, inch: | 15.6 inch / 15.6" |
| Процесор, серия: | Intel Core 5 |
| Процесор: | Intel Core 5 120U |
| Брой ядра: | 10 |
| Памет: | 16 GB / 16GB 3200MT/s (1x16GB) |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 512 GB |
| Базова честота на процесора: | 2500 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 1920 x 1080 / 1920x1080 |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | Anti-Glare; 60Hz |
| Тъчскрийн: | Не |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Кеш: | 12 MB |
| Архитектура на процесора: | Raptor Lake |
| Памет, тип: | DDR4 |
| Памет, слотове: | 2 |
| Свободни слотове: | 2 SODIMM |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | Intel / Intel HD |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Intel Wi-Fi 6 AX201 (2x2) |
| Звук: | Dual stereo speakers, dual array microphones |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Free DOS |
| Блутут: | Bluetooth 5.2 |
| Интерфейс: | 1 x Audio Out |
| USB интерфейс: | 1 USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge), 2 USB Type-A |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Не |
| 4G: | Не |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | HP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion polymer, HP Smart 45 W External AC power adapter |
| Цвят: | Сребрист |
| Тегло, кг: | 1.59 kg |
| Размери: | 36.0 x 23.6 x 1.6 cm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.