

| Дисплей, inch: | 14 inch / 14" |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen AI 9 |
| Процесор: | AMD Ryzen AI 9 HX PRO 370 2.00 GHz, 24 MB cache |
| Памет: | 32 GB / 32GB 8000MT/s (1x32GB) |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 1000 GB |
| Твърд диск: | 1000 GB |
| Дисплей, резолюция: | 2560 x 1600 / 2560x1600 |
| Дисплей, съотношение: | WQXGA / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | Anti-Glare; 60Hz |
| Тъчскрийн: | Не |
| Процесор, производител: | AMD |
| Кеш: | 24 MB |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | AMD / AMD Radeon |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | Integrated Realtek RTL8111H-CG, 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа: | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 |
| Звук: | Realtek ALC3329, SoundWire inteface, Two speakers |
| Слот за М.2: | Да |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
| Четец на пръстови отпечатъци: | Fingerprint Reader |
| Блутут: | Bluetooth 5.4 |
| Интерфейс: | 1 x Audio Out |
| USB интерфейс: | 1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare, 1 USB 3.2 Gen 1 |
| Thunderbolt: | Да / Two Thunderbolt |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Не |
| 4G: | Не |
| Чипсет: | Integrated with the processor |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 4 cell, 72Whr, ExpressCharge Capable, standard battery, 100W USB-C AC Adapter |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.79 kg |
| Размери: | 31.3 x 22.7 x 1.9 cm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.