
| Дисплей, inch: | 15.6 inch / 15.6" |
| Памет: | 16 GB / 16GB |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 512 GB |
| Дисплей, съотношение: | HD / 16:9 |
| Покритие на дисплея: | Лъскав |
| Дисплей, характеристики: | OLED/ Glossy display/ 16:9/ 0.2ms/ 2.8K/ 600nits HDR/ 100% DCI-P3/ 1,000,000:1/ 70% less harmful blue light/ SGS Eye Care Display |
| Тъчскрийн: | Не |
| Памет, тип: | DDR4 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | Intel / Intel Iris |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1*1 |
| Звук: | SonicMaster;Built-in speaker;Built-in array microphone;Voice control with Cortana voice-recognition support |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Windows 11 Pro / Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business;Office 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required |
| Блутут: | 5.3 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.7 kg |
| Размери: | 35.68 x 22.76 x 1.99 ~ 1.99 cm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 Months |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.