
| Дисплей, inch: | 15.6 inch / 15.6" |
| Процесор: | AMD Ryzen AI 5 330 |
| Брой ядра: | 4 |
| Памет: | 16 GB |
| Видеокарта: | Radeon 820M / AMD Radeon 820M |
| SSD: | 1000 GB |
| Твърд диск: | 1000 GB / 1 TB |
| Базова честота на процесора: | 2000 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 1920 x 1200 |
| Дисплей, съотношение: | WUXGA / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | 14"-инчов - OLED 1920x1200 (WUXGA), 0.2 ms, 300 nits, 95% DCI-P3 |
| Тъчскрийн: | Не |
| Кеш: | 8 MB |
| Архитектура на процесора: | Krackan Point |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Памет, слотове: | 2 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, чипсет: | AMD / AMD Radeon |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6(802.11ax) |
| Звук: | Dolby Audio |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Четец на карти: | Не |
| Блутут: | Bluetooth 5.3 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 70 Wh |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 2.8 kg |
| Размери: | 31.5 x 22.3 x 1.6 cm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.