

| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 5 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 5 226V |
| Брой ядра: | 8 |
| Памет: | 16 GB / 16GB on board |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 512 GB |
| Базова честота на процесора: | 2100 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 2880 x 1800 / 2880x1800 |
| Дисплей, съотношение: | WXGA+ / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Лъскав |
| Дисплей, характеристики: | Glare; 120Hz |
| Тъчскрийн: | Да |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Кеш: | 8 MB |
| Архитектура на процесора: | Lunar Lake |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Свободни слотове: | Not Available |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | Intel / Intel HD |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 |
| Звук: | Smart Amp Technology, Built-in speaker, Built-in array microphone |
| Слот за М.2: | Да |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Windows 11 Home |
| Четец на карти: | Micro SD Card Reader |
| Блутут: | Bluetooth 5.4 |
| Интерфейс: | 1 x Audio Out |
| USB интерфейс: | 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery |
| Thunderbolt: | Да / 1 Thunderbolt |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Не |
| 4G: | Не |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 65W AC Adapter |
| Цвят: | Сив |
| Тегло, кг: | 1.76 kg |
| Размери: | 35.5 x 24.4 x 1.7 cm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.