
| Дисплей, inch: | 14 inch / 14" |
| Памет: | 32 GB / 32GB |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 1000 GB |
| Дисплей, съотношение: | WUXGA / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Лъскав |
| Дисплей, характеристики: | WUXGA, OLED 16:10 aspect ratio, LED Backlit, 0.2ms response time, 60Hz refresh rate, 400nits, 600nits HDR peak brightness, 100% DCI-P3 color gamut, 1,000,000:1, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600, 1.07 billion colors, Glossy display, 70% less harmful blue light, T V Rheinland-certified, SGS Eye Care Display |
| Тъчскрийн: | Не |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | Intel / Intel HD |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2x2 |
| Звук: | Smart Amp Technology;Built-in speaker;Built-in array microphone |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Windows 11 Pro / Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business;1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required |
| Блутут: | 5.4 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 70WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 0.99 kg |
| Размери: | 31.07 x 21.39 x 1.34 ~ 1.59 cm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.