
| Дисплей, inch: | 14 inch / 14" |
| Памет: | 32 GB / 32GB |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 1000 GB |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | Intel / Intel HD |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2x2 |
| Звук: | Smart Amp Technology;Built-in speaker;Built-in array microphone |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
| Блутут: | 5.4 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 75WHrs, 2S2P, 4-cell Li-ion |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.2 kg |
| Размери: | 31.24 x 22.01 x 1.49 ~ 1.49 cm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 Months |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.