
| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Процесор: | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Брой ядра: | 12 |
| Памет: | 64 GB / 64GB |
| Видеокарта: | Radeon 890M / AMD Radeon 890M |
| SSD: | 2000 GB |
| Базова честота на процесора: | 2000 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 3840 x 2400 |
| Дисплей, съотношение: | WQUXGA / 16 : 10 |
| Кеш: | 36MB Cache |
| Архитектура на процесора: | Strix Point |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | AMD / AMD Radeon |
| Видеокарта, GВ: | 8 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2 x 2 |
| Звук: | Smart Amp Technology;Built-in speaker;Built-in array microphone |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Windows 11 Pro / Windows 11 Pro - ASUS recommends Windows 11 Pro for business;1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required |
| Четец на карти: | 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 + 1x M.2 2280 PCIe 4.0x2 |
| Блутут: | 5.4 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.85 kg |
| Размери: | 35.49 x 24.69 x 1.49 ~ 1.73 cm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.