
| Дисплей, inch: | 13.4 inch / 13.4" |
| Процесор: | AMD Ryzen AI Max+ 395 |
| Памет: | 32 GB / 32GB |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 1000 GB |
| Дисплей, резолюция: | 2560 x 1600 |
| Дисплей, съотношение: | WQXGA / 16 : 10 |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | AMD / AMD Radeon |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 7(802.11ab) (Triple band) 2x2 |
| Звук: | 2x 2W dual-force with Smart Amp Technology;1x 3.5mm Combo Audio Jack;Built-in 3-microphone array;Dolby Atmos;Hi-Res certification (for headphone);Smart Amp Technology |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Windows 11 Pro / Windows 11 Pro;1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required |
| Четец на карти: | 1x M.2 PCIe |
| Блутут: | 5.4 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.2 kg |
| Размери: | 30.0 x 20.4 x 1.29 ~ 1.49 cm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.