
| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Памет: | 32 GB / 32GB |
| Видеокарта: | RTX 5070 Ti / NVIDIA RTX 5070 Ti |
| SSD: | 1000 GB |
| Дисплей, съотношение: | WQXGA / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Лъскав |
| Дисплей, характеристики: | 2.5K WQXGA OLED 16:10 aspect ratio, 240Hz, 89/89/89/89, 500 nits (Peak), 1,000,000:1, DCI-P3 % 100%, Glossy display, G-Sync, Pantone Validated, ROG Nebula Display |
| Тъчскрийн: | Не |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 2 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR7 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2x2 |
| Звук: | 1x 3.5mm Combo Audio Jack;Built-in 3-microphone array;4-speaker (dual-force woofer) system with Smart Amplifier Technology, 2 Tweeters;AI noise-canceling technology;Dolby Atmos;Hi-Res certification (for headphone);Smart Amp Technology |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Windows 11 Home / Windows 11 Home;1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required |
| Блутут: | 5.4 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.95 kg |
| Размери: | 35.4 x 24.6 x 1.49 ~ 1.74 cm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.