
| Дисплей, inch: | 18 inch / 18" |
| Памет: | 16 GB / 16GB |
| Видеокарта: | RTX 5060 / NVIDIA RTX 5060 |
| SSD: | 1000 GB |
| Дисплей, съотношение: | WQXGA / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | 2.5K, WQXGA, 16:10 aspect ratio, 240Hz, Response Time (G2G) 3ms, Viewing Angle 170, IPS-level, 500nits, Contrast Ratio 1000:1, DCI-P3 % 100%, Anti-glare display, G-Sync, Pantone Validated, ROG Nebula Display, Support Dolby Vision HDR, ROG intelligent cooling |
| Тъчскрийн: | Не |
| Памет, тип: | DDR5 / DDR5 5600 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 8 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR7 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2x2 |
| Звук: | 1x 3.5mm Combo Audio Jack;Built-in array microphone;2-speaker system with Smart Amplifier Technology;AI noise-canceling technology;Dolby Atmos;Hi-Res certification (for headphone);Smart Amp Technology |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Free DOS / None |
| Блутут: | 5.4 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 3.2 kg |
| Размери: | 39.9 x 29.8 x 2.35 ~ 3.20 cm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.