
| Дисплей, inch: | 17.3 inch / 17.3" |
| Памет: | 16 GB |
| Видеокарта: | RTX 3050 / NVIDIA RTX 3050 |
| SSD: | 512 GB |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | FHD,IPS |
| Тъчскрийн: | Не |
| Памет, тип: | DDR5 / DDR5 4800 |
| Памет, слотове: | 2 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 4 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | 10/100/1000/2500 Mbps |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 |
| Слот за М.2: | Не |
| Операционна система: | Free DOS / N/A |
| Блутут: | Bluetooth 5.2 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 56WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 2.5 kg |
| Размери: | 39.5 x 28.2 x 2.14 ~ 2.65 cm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.