
| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Памет: | 16 GB / 16GB (2x8GB) |
| Видеокарта: | RTX 4070 / NVIDIA RTX 4070 |
| SSD: | 1000 GB |
| Памет, тип: | DDR5 / DDR5 5200 |
| Памет, слотове: | 2 |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | AMD / AMD Radeon |
| Видеокарта, GВ: | 8 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Звук: | 1x 3.5mm Combo Audio Jack;Built-in array microphone;Speakers 2-speaker system;Audio Tech: AI noise-canceling technology;Dolby Atmos;Hi-Res certification (for headphone);Support Microsoft Cortana near field/far field |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Free DOS / None |
| Блутут: | 5.3 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 2.27 kg |
| Размери: | 35.5 x 25.2 x 2.21 ~ 2.82 cm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 Months |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.