
| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Процесор, серия: | Intel Core i7 |
| Процесор: | Intel Core i7-1260P |
| Брой ядра: | 12 |
| Памет: | 8 GB |
| Видеокарта: | Arc A350M / Intel Arc A350M |
| SSD: | 1000 GB |
| Базова честота на процесора: | 1500 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 3840 x 2400 |
| Дисплей, съотношение: | WQUXGA / 16 : 10 |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Кеш: | 18M Cache |
| Архитектура на процесора: | Alder Lake |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce GT |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Звук: | Dolby Atmos |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Windows 11 Pro / Windows 11 Pro - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Четец на карти: | 1x DDR5 SO-DIMM slots; 2x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Блутут: | Bluetooth 5.1 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 84WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.5 kg |
| Размери: | 35.82 x 26.12 x 1.99 ~ 1.99 cm |
| Гаранция: | 36 м. |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.