
| Дисплей, inch: | 13 inch / 13" |
| Процесор: | Apple A18 Pro |
| Памет: | 8 GB / 8 GB (unified memory) |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 512 GB |
| Дисплей, резолюция: | 2408 x 1506 |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | Liquid Retina display, sRGB colour, Dolby Vision, HDR compliance, HDR10 compatible, HDR10+, HLG gamma, Zoom, 3.6 million pixels |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Оптично устройство: | Не |
| Слот за М.2: | Не |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Mac OS / Apple macOS Tahoe 26 |
| Гаранция: | 24 м. / 24 |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.