

| Дисплей, inch: | 14.5 inch / 14.5" |
| Процесор, серия: | Intel Core i7 |
| Процесор: | Intel Core i7-13700H |
| Брой ядра: | 16 |
| Памет: | 16 GB / 16GB |
| Видеокарта: | RTX 4050 / NVIDIA RTX 4050 |
| SSD: | 1000 GB |
| Базова честота на процесора: | 1800 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 2880 x 1800 / 2880x1800 |
| Дисплей, съотношение: | WXGA+ / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Лъскав |
| Дисплей, характеристики: | Glare; 120Hz |
| Тъчскрийн: | Не |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Кеш: | 24 MB |
| Архитектура на процесора: | Raptor Lake |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа: | Killer Wi-Fi 6E AX1675i |
| Звук: | Two built-in stereo speakers, built-in microphone |
| Слот за М.2: | Да |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Windows 11 Home |
| Четец на карти: | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстови отпечатъци: | Fingerprint Reader |
| Блутут: | Bluetooth 5.1 |
| Интерфейс: | 1 x Audio Out |
| USB интерфейс: | 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2 USB 4.0 |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Не |
| 4G: | Не |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | Li-Ion battery (76 Wh) |
| Цвят: | Сив |
| Тегло, кг: | 1.55 kg |
| Размери: | 32.3 x 22.8 x 1.8 cm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.