

| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Памет: | 16 GB |
| Видеокарта: | RTX 3050 Ti / NVIDIA RTX 3050 Ti |
| SSD: | 1000 GB |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | IPS/LCD/60 Hz |
| Тъчскрийн: | Не |
| Памет, тип: | DDR4 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 4 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа: | IEEE 802.11ax |
| Звук: | speakers:2 |
| Слот за М.2: | Да |
| Операционна система: | Free DOS / N/A |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 56 Wh Lithium polymer (Li-Polymer) |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.7 kg |
| Размери: | 20.99 X 358 X 249 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.