
| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Процесор, серия: | Intel Core i5 |
| Процесор: | Intel Core i5-14450HX |
| Брой ядра: | 10 |
| Памет: | 16 GB |
| Видеокарта: | RTX 4050 / NVIDIA RTX 4050 |
| SSD: | 512 GB |
| Базова честота на процесора: | 1800 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 1920 x 1200 |
| Дисплей, съотношение: | WUXGA / 16 : 10 |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Архитектура на процесора: | Raptor Lake |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Памет, слотове: | 2 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 6 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | Killer™ Ethernet E2600 |
| Безжична мрежа: | Dual Band (2.4 GHz and 5 GHz) (802.11a/b/g/n/ac+ax wireless LAN) |
| Звук: | DTS® X: Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction | compatible with Cortana with Voice;Speaker two built-in stereo speakers;Microphone three built-in microphones; |
| Слот за М.2: | Да |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Linux / Linux (eShell);Other software: NitroSense™, Planet9, Acer Product Registration, Acer QuickPanel |
| Блутут: | 5.2 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | Li-Ion battery (4 cells / 57 Wh) |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 2.5 kg |
| Размери: | 361.24 x 278.40 x 25.46 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 Months |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.