
| Дисплей, inch: | 15.6 inch / 15.6" |
| Процесор, серия: | Intel Core i9 |
| Процесор: | Intel Core i9-13900H |
| Брой ядра: | 24 |
| Памет: | 16 GB |
| Видеокарта: | RTX 5060 / NVIDIA RTX 5060 |
| SSD: | 1000 GB |
| Базова честота на процесора: | 2000 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 1920 x 1080 |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Кеш: | 4 MB |
| Архитектура на процесора: | Raptor Lake |
| Памет, тип: | DDR4 |
| Памет, слотове: | 2 |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 8 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR7 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | Killer™ Ethernet E2600 |
| Безжична мрежа: | Dual Band (2.4 GHz and 5 GHz) (802.11a/b/g/n/ac+ax wireless LAN) |
| Звук: | Speakers: 2, DTS® X: Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction | compatible with Cortana with Voice;Two built-in stereo speakers;Dual built-in microphones |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Linux / Linux (eShell) |
| Блутут: | 5.2 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | Li-Ion battery (4 cells / 76 Wh) |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 3.26 kg |
| Размери: | 498,0 x 310,0 x 65,0 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.