
| Дисплей, inch: | 15.6 inch / 15.6" |
| Процесор, серия: | Intel Core i5 |
| Процесор: | Intel Core i5-12450H |
| Брой ядра: | 8 |
| Памет: | 16 GB |
| Видеокарта: | RTX 3050 / NVIDIA RTX 3050 |
| SSD: | 512 GB |
| Базова честота на процесора: | 1500 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 1920 x 1080 |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Архитектура на процесора: | Alder Lake |
| Памет, тип: | DDR4 |
| Памет, слотове: | 2 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 4 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Dual Band (2.4 GHz and 5 GHz) (802.11a/b/ g/n/ac+ax wireless LAN) |
| Звук: | Acer Purified.Voice technology with two built-in microphones. Features include farfield pickup, keystroke suppression, voice tracking, adaptive beam forming, voice recognition enhancement, three pre-defined modes: voice recognition, personal call, conference call , Acer TrueHarmony technology for lower distortion, wider frequency range, headphone-like audio and powerful sound;Speaker: Two built-in stereo speakers;Microphone: Built-in digital microphone |
| Слот за М.2: | Да |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Linux / Linux (eShell);Software Acer Care Center |
| Блутут: | 5.2 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | Li-Ion battery (3 cells / 50 Wh) |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 2.8 kg |
| Гаранция: | 24 м. / 24 Months |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.