

| Размер на екрана, inch: | 65" ~ 300" (165.1 ~ 762 cm) |
| Резолюция: | 3840 x 2160 |
| Съотношение: | 16:9; Video: HEVC, AVC, MPEG, WMV ; Audio: WMV, MPEG, WMA, FLAC, AAC, OPUS; Picture: JPEG, BMP, PNG, GIF |
| Яркост: | 2000 / 2 000 Lumens |
| Контраст: | 1 700:1 |
| Технология: | Laser |
| Zoom: | 1.2x |
| Късофокусен: | Не |
| Високоговорители: | 10W x2, Sound by JBL, DTS Virtual X DTS HD |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G, 5G; Bluetooth |
| Входове: | 2 USB 3.0, Ethernet RJ45 |
| Други: | HDR10+(decoding), HDR10, HLG, Dolby vision |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 5.3 kg |
| Размери: | 24.6 x 25.2 x 24.6 |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.