
с куриер по избор
в брой, с карта
и възможност за лизинг
в специализиран център
| Форм фактор: | ATX / E-ATX, ATX, Micro ATX, ITX |
| Гнезда: | 3.5“ HDD:2;2.5" SSD:4 |
| Портове: | USB3.0 x 2, USB2.0 x 2,Audio |
| USB 3: | 2 |
| Материал: | SPCC, Tempered glass x 2 |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 8.50 kg |
| Размери: | 495 x 215 x 510mm |
| Гаранция: | 24 Months |
Преди дни Acer демонстрира лаптопите ConceptD 7 Ezel и Ezel Pro със специален механизъм на име Ezel за свързване на двете части, който позволява ползването им по 5 различни начина чрез промяна на позицията на ...…
В днешния динамичен свят, където мобилността и ефективността са ключови фактори за успеха, лаптопите играят все по-важна роля в нашето ежедневие. Сред множеството предложения на пазара, един ...…
Тя обещава да предостави изключителна производителност и функции, които ще изведат игрите и творческата работа на следващото ниво.
…Веднага след мобилния телефон, лаптопът заема второ място в класацията на технологичните джаджи, без които съвременният човек не може. Не е нужно да правите компромис при избора му, водени от ...…
Всяка година едно и също - идва 8-ми март. Какво да подарите на дамата до себе си? Ето няколко страхотни идеи от fly.bg с които със сигурност няма да сбъркате!1. Лаптоп - преносимият компютър означава ...…
Ако все още сте в чуденка какво да подарите на тийнейджър или абсолвент за специален повод - то ето няколко практични предложения. Те са не поредна прахосъбирачка, ненужна вещ, която ще бъде забравена ...…










За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.