
с куриер по избор
в брой, с карта
и възможност за лизинг
в специализиран център
| Форм фактор: | ATX / ATX, Micro ATX |
| Гнезда: | 3.5“ HDD:2; 2.5" SSD:2 |
| Портове: | USB 3.0 X 1; USB 2.0 X 2; Audio |
| USB 3: | 1 |
| Други: | Maximum CPU Cooler Height:160mm; VGA Card Length:315mm |
| Материал: | SPCC, Acrylic side panel |
| Цвят: | Черен |
| Размери: | 330 x 208 x 430mm |
| Гаранция: | 24 Months |
Представяме ви елегантния лаптоп MSI P65 Creator. Мобилният компютър е позициониран като работен инструмент за създателите на цифрово съдържание. Нов собствен софтуер Creator Center също помага за оптимизиране ...…
Независимо дали работите, учите или играете, можете да го правите на таблет, който е сред най-добрите в своя клас.
…Ayaneo навлиза в мобилния пазар с хибридно устройство, което комбинира смартфон функционалност и пълноценен гейминг контрол.
…Тази седмица Samsung пусна своя нов дисплей S27A800U. Насочен към професионалисти, този последен монитор разполага с 27-инчов IPS панел с 4K разделителна способност и възможност за HDR10. 27-инчовият 4K ...…
Ако ви трябва изгоден компютър за удобна работа от дома ние имаме идеалното предложение за вас. Независимо дали става въпрос за работа или игра, ASUS M509 е бюджетен лаптоп, който осигурява мощна ...…
Xiaomi се завръща с нов премиум 14-инчов модел – само 1.08 кг тегло, Intel Core Ultra X7, до 32 GB RAM и 72 Wh батерия – първи поглед към характеристиките и цените
…









За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.