ПРОИЗВОДИТЕЛ Evercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ EC9225L12EA РАЗМЕР(мм) 92 x 92 x 25 mm ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 1800 RPM ВОЛТАЖ 12 V DC ТИП ЛАГЕРУВАНЕ EL Bearing ВЪЗДУШЕН ПОТОК 32.12 CFM АМПЕРАЖ (A) 0.09 A МОЩНОСТ (W) 1.08 W НИВО НА ШУМ КОНЕКТОР 3 pin ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 40000 ГАРАНЦИЯ 24 месеца БАРКОД EAN-13 4711158199497
Характеристики
Предназначение:Системен
Вид:92 mm / 92x92x25
Обороти:1800 rpm
Тегло:0.100
Размери:92 x 92 x 25 mm
Гаранция:24
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.
Подобни продукти
Полезно от блога за компютри и лаптопи на Fly.bg
Winamp се завръща
Един от най-популярните MP3 плейъри на всички времена се завръща!
ТОП 6 гейминг компютри и аксесоари - За сърцето на един геймър: Част 2
Компютърните игри са любимо предизвикателство на малки и големи. В "ТОП 6 гейминг компютри и аксесоари -За сърцето на един геймър: Част 1" започнахме разговора си, какво ви е нужно, за да им ...…