ПРОИЗВОДИТЕЛ Evercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ EC8025M12BA РАЗМЕР(мм) 80 x 80 x 25 mm ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 2500 RPM ВОЛТАЖ 12 V DC ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing ВЪЗДУШЕН ПОТОК 31.13 CFM АМПЕРАЖ (A) 0.11 A МОЩНОСТ (W) 1.32 W НИВО НА ШУМ КОНЕКТОР 3 pin ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 50000 ГАРАНЦИЯ 24 месеца БАРКОД EAN-13 4711158199893
Характеристики
Предназначение:Системен
Вид:80 mm / 80x80x25
Обороти:2500 rpm
Тегло:0.090
Размери:80 x 80 x 25 mm