ПРОИЗВОДИТЕЛ Evercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ EC8025LL12BA РАЗМЕР(мм) 80 x 80 x 25 mm ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 1400 RPM ВОЛТАЖ 12 V DC ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing ВЪЗДУШЕН ПОТОК 16.06 CFM АМПЕРАЖ (A) 0.06 A МОЩНОСТ (W) 0.72 W НИВО НА ШУМ КОНЕКТОР 3 pin ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 50000 ГАРАНЦИЯ 24 месеца БАРКОД EAN-13 4711158199039
Характеристики
Предназначение:Системен
Вид:80 mm / 80x80x25
Обороти:1400 rpm
Тегло:0.100
Размери:80 x 80 x 25 mm