ПРОИЗВОДИТЕЛ Evercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ EC5020M12BA РАЗМЕР(мм) 50 x 50 x 20 mm ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 4500 RPM ВОЛТАЖ 12 V DC ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing ВЪЗДУШЕН ПОТОК 13.49 CFM АМПЕРАЖ (A) 0.17 A МОЩНОСТ (W) 2.04 W НИВО НА ШУМ КОНЕКТОР 3 pin ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 50000 ГАРАНЦИЯ 24 месеца БАРКОД EAN-13 4711158199527
Характеристики
Предназначение:Системен
Вид:50 mm / 50x50x20
Обороти:4500 rpm
Тегло:0.040
Размери:50 x 50 x 20 mm