ПРОИЗВОДИТЕЛ Evercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ EC5015TH24EA РАЗМЕР(мм) 50 x 50 x 15 mm ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 6000 RPM ВОЛТАЖ 24 V DC ТИП ЛАГЕРУВАНЕ EL Bearing ВЪЗДУШЕН ПОТОК 15.79 CFM АМПЕРАЖ (A) 0.15 A МОЩНОСТ (W) 3.6 W НИВО НА ШУМ КОНЕКТОР 3 pin ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 40000 ГАРАНЦИЯ 24 месеца БАРКОД EAN-13 4711158199169
Характеристики
Предназначение:Системен
Вид:50 mm / 50x50x15
Обороти:6000 rpm
Тегло:0.035
Размери:50 x 50 x 15 mm
Гаранция:24
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.
Въпроси и отговори за Evercool Вентилатор fan 50x50x15 24V EL bearing 6000rpm - EC5015TH24EA EC5015TH24EA (1638)