ПРОИЗВОДИТЕЛ Evercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ EC5010M12CA РАЗМЕР(мм) 50 x 50 x 10 mm ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 4500 RPM ВОЛТАЖ 12 V DC ТИП ЛАГЕРУВАНЕ Ball Bearing ВЪЗДУШЕН ПОТОК 8.63 CFM АМПЕРАЖ (A) 0.09 A МОЩНОСТ (W) 1.08 W НИВО НА ШУМ КОНЕКТОР 3 pin ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 35000 ГАРАНЦИЯ 24 месеца БАРКОД EAN-13 4711158199435
Характеристики
Предназначение:Системен
Вид:50 mm / 50x50x10
Обороти:4500 rpm
Тегло:0.030
Размери:50 x 50 x 10 mm