ПРОИЗВОДИТЕЛ Evercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ EC4020H24BA РАЗМЕР(мм) 40 x 40 x 20 mm ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 5500 RPM ВОЛТАЖ 24 V DC ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing ВЪЗДУШЕН ПОТОК 4.65 CFM АМПЕРАЖ (A) 0.05 A МОЩНОСТ (W) 1.2 W НИВО НА ШУМ 22 dBA КОНЕКТОР 3 pin ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 50000 ГАРАНЦИЯ 24 месеца БАРКОД EAN-13 4711158199787
Характеристики
Предназначение:Системен
Вид:40 mm / 40x40x20
Обороти:5500 rpm
Тегло:0.040
Размери:40 x 40 x 20 mm
Гаранция:24
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.
Въпроси и отговори за Evercool вентилатор Fan 40x40x20 24V 2Ball (5500 RPM) - EC4020H24BA EC4020H24BA (2991)