ПРОИЗВОДИТЕЛ Evercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ EC4015SH12BA РАЗМЕР(мм) 40 x 40 x 15 mm ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 10000 RPM ВОЛТАЖ 12 V DC ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing ВЪЗДУШЕН ПОТОК 8.74 CFM АМПЕРАЖ (A) 0.26 A МОЩНОСТ (W) 3.12 W НИВО НА ШУМ КОНЕКТОР 3 pin ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 50000 ГАРАНЦИЯ 24 месеца БАРКОД EAN-13 4711158199428
Характеристики
Предназначение:Системен
Вид:40 mm / 40x40x15
Обороти:0000 rpm
Тегло:0.030
Размери:40 x 40 x 15 mm