ПРОИЗВОДИТЕЛ Evercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ EC3007M12CA РАЗМЕР(мм) 30 x 30 x 7 mm ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 8000 RPM ВОЛТАЖ 12 V DC ТИП ЛАГЕРУВАНЕ Ball Bearing ВЪЗДУШЕН ПОТОК 2.56 CFM АМПЕРАЖ (A) 0.08 A МОЩНОСТ (W) 0.96 W НИВО НА ШУМ КОНЕКТОР 3 pin ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 35000 ГАРАНЦИЯ 24 месеца БАРКОД EAN-13 4711158199107
Характеристики
Предназначение:Системен
Вид:30 mm / 30x30x7
Обороти:8000 rpm
Тегло:0.020
Размери:30 x 30 x 7 mm