ПРОИЗВОДИТЕЛ Evercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ EC14025L12BA РАЗМЕР(мм) 140 x 140 x 25 mm ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 1200 RPM ВОЛТАЖ 12 V DC ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing ВЪЗДУШЕН ПОТОК 68.23 CFM АМПЕРАЖ (A) 0.28 A МОЩНОСТ (W) 3.36 W НИВО НА ШУМ КОНЕКТОР 3 pin ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 50000 ГАРАНЦИЯ 24 месеца БАРКОД EAN-13 4711158199862
Характеристики
Предназначение:Системен
Вид:140 mm / 140x140x25
Обороти:1200 rpm
Тегло:0.180
Размери:140 x 140 x 25 mm