ПРОИЗВОДИТЕЛ Evercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ EC12025HH12B-II РАЗМЕР(мм) 120 x 120 x 25 mm ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 5000 RPM ВОЛТАЖ 12 V DC ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing ВЪЗДУШЕН ПОТОК 142.91 CFM АМПЕРАЖ (A) 0.90 A МОЩНОСТ (W) 10.8 W НИВО НА ШУМ 59 dBA КОНЕКТОР 2 bare wire ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 50000 ГАРАНЦИЯ 6 месеца
Характеристики
Предназначение:Системен
Вид:120 mm / 120x120x25
Обороти:5000 rpm
Тегло:0.230
Размери:120 x 120 x 25 mm