ПРОИЗВОДИТЕЛ Evercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ EC12025M12BA РАЗМЕР(мм) 120 x 120 x 25 mm ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 2000 RPM ВОЛТАЖ 12 V DC ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing ВЪЗДУШЕН ПОТОК 79.14 CFM АМПЕРАЖ (A) 0.28 A МОЩНОСТ (W) 3.36 W НИВО НА ШУМ КОНЕКТОР 3 pin ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 50000 ГАРАНЦИЯ 24 месеца
Характеристики
Предназначение:Системен
Вид:120 mm / 120x120x25
Обороти:2000 rpm
Тегло:0.150
Размери:120 x 120 x 25 mm